K poskytování a vylepšování našich služeb využíváme funkční, analytické a marketingové soubory cookie. Kliknutím na tlačítko "Povolit", souhlasíte s zásadami cookies umožníte jejich ukládání.

Povolit Zavřít
BestDrive Čadca | Sezónne uskladnenie pneumatík

Sezónne uskladnenie pneumatík

Sezónne výmena pneumatík je kľúčová pre bezpečné a spoľahlivé jazdenie v rôznych klimatických podmienkach. V našom autoservise ponúkame službu sezónneho uskladnenia pneumatík, ktorá zabezpečuje, že Vaše pneumatiky sú uložené správne a sú pripravené na použitie v príslušnej sezóne.

Naša služba sezónneho uskladnenia pneumatík zahŕňa:

·         Demontáž pneumatík: Naši odborníci Vám radi pomôžu s demontážou pneumatík z Vašeho vozidla.

·         Kontrolu stavu pneumatík: Naši technici skontrolujú stav Vašich pneumatík a vykonajú potrebné opravy alebo údržbu.

·         Uloženie pneumatík: Po skontrolovaní stavu Vašich pneumatík ich uložíme na miesto, kde budú chránené pred poškodením, znečistením a inými negatívnymi vplyvmi.

·         Označenie a evidenciu pneumatík: Každá sada pneumatík je označená a evidovaná, aby sme mohli zabezpečiť, že Vaše pneumatiky sú uložené správne a sú pripravené na použitie v príslušnej sezóne.

·         Montáž pneumatík: V prípade, že je potrebná montáž pneumatík, náš tím Vám radi pomôže s výmenou a nainštalovaním pneumatík na Vaše vozidlo.

Sezónne uskladnenie Vašich pneumatík v našom autoservise Vám umožňuje mať Vaše pneumatiky v najlepšom stave a zabezpečiť, aby boli pripravené na použitie v príslušnej sezóne. Naši odborníci sú vybavení najmodernejšími nástrojmi a technológiami, aby poskytovali najvyššiu kvalitu služieb pre Vaše pneumatiky.

Ak máte akékoľvek požiadavky na sezónne uskladnenie Vašich pneumatík, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si termín.

Zpět